Pages Navigation Menu
 • Latviešu valoda
 • English
 • Русский
 • TV Spogulī

  Ikdienā mēs pat nepamanām, cik lielu iespaidu uz mums atstāj vizuāli uztvertā informācija. Monitoru un displeju ekrāni neglābjami ielauћas mūsu dzīvē, un, lai izdzīvotu bezgalīgo inovāciju kārdinājuma pasaulē, komunikācijai ar tiem jābūt radoši organizētai.

  ad notam ir pieņēmis šo izaicinājumu un ir uzstādījis sev par mērķi izstrādāt jaunus, izsmalcinātus komutācijas kanālus. Izmantojot vismodernākās mūsdienu tehnoloģijas, ad notam speciālistiem ir izdevies radīt produktu, kurš pārspēj visdrosmīgākās prognozes.

  Ad notam – tas ir sava veida “ brīnumspogulis”, kas apvieno ordināra soguļa virsmas īpašības ar izsmalcinātu monitoru, tā saucamo “ad notam box”. Šī iekārta sastāv no krāsainā šķido kristālu monitora, vadības sistēmas un īpaši izstrādāta korpusa, kas stiprinās pie spoguļa aizmugurējās plaknes. Ienākošā signāla avots var būt jebkurš iespējamais: TV, SatTV, DVD, video un PC prezentācijas.

  Vēstījuma mērķis var būt visdažādākais: izklaide, informācija vai reklāma – ad notam rada apbrīnojamu iespaidu. “Monitors spogulī” var “piesaistīt skatu”, palīdzēt īsināt laiku, attīstīt dialogu ar klientu ekskluzīva instrumenta veidā, vai arī vienkarši izklaidēt.

  Kādas ir spoguļu virsmu priekšrocības? Tie mūs pavada ikdienā – tos var sastapt praktiski visur, un tieši tādēļ tie izmantojami kā lieliska komunikācijas platforma. Papildus tam spoguļi automātiski piesaista mūsu uzmanību – cilvēki zemapziņā atskatās un ieskatās tajos. Spogulim savā ziņā piemīt hipnotiskas īpašības: novērotājs un tā atspulgs spogulī ir kā viens vesels.

  Ad notam spoguļu monitoru sistēmas tehniskais izpildījums izveidots tā, lai tas praktiski neierobežotu dizainera novitāšu brīvību.

  No vienas puses, ad notam produkcija atstāj iespaidu ar savu daudzveidību un adaptivitāti, kas jebkurā gadījumā ir ārpus jebkādas konkurences. No otras puses, ad notam piemīt  milzīgs ekstraordināru pašizpausmju potenciāls. Piemēram, spogulim var piešķirt vēlamo individualitāti, izmantojot matējumu, krāsainu stiklu, īpašu stikla formu.

  Īpaši stilīgi izskatās ad notam tonētā spoguļa variantā. Šajā gadījumā izslēgtā veidā šķidro kristālu displejs tiešām ir neredzams. Var izmantot arī organisko stiklu, metālu, koku un plastikātu visā krāsu spektrā. Vienkarši piešķiriet savām domām lidojumu.

  Ad notam – patentēts produkts un tiek iplatīts ievērojot principu: jebkura Jūsu fantāzija var tikt realizēta dzīvē.

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter