Pages Navigation Menu
 • Latviešu valoda
 • English
 • Русский
 • Par mums

  domotika_salonSIA “Domotika” kā mazumtirdzniecības kompānija ir dibināta 2006. gada 1.decembrī.

  No 15.01.2018 laipni lūgti mūsu jaunajā salonā Baltijā lielākā interjera, dizaina un apdares materiālu kvartālā “DECCO CENTRS”, pēc adreses: Katlakalna iela 6D, Rīga.

  Mūsu konceptuālā risinājuma prioritāte ir augsta kvalitāte, individuāla attieksme un īpaša apkalpošanas kultūra, tāpēc centra personālam mēs nodrošinām atbilstoši kvalificētu apmācību.
  SIA “Domotika” piedāvātie produkti — ir nepārspējama lielisku materiālu kombinācija — elegants dizains un jaunākās tehnoloģijas, kur pat mazākā detaļa ir pārdomāta līdz pilnībai. Produkcijas raksturīgākās īpatnības: tehnoloģiskums, kvalitāte, nevainojams dizains un izmantojamo materiālu daudzveidība (stikls, porcelāns, marmors, akmens, koksne, metāls).
  Viena no mūsu stiprākajām pusēm ir piedāvātās produkcijas augstākā kvalitāte un tehniskās zināšanas, kuras palīdz veiksmīgi konkurēt ar citām kompānijām šajā tirgus segmentā. Lielākā produkcijas daļa tiek pastavīgi glabāta mūsu veikalā, kas ir viens no galvenajiem “Domotikas” mērķiem klientu apkalpošanā.

   

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter